SRIJEDOM U NAŠOJ ŽUPI

SRIJEDOM  U  NAŠOJ  ŽUPI

U srijedu, 4. 3. 2015., BIOS organizira katehezu za mlade i ostale u 20 sati, koju će održati zajednica Cenacolo. Tema kateheze: Svjedočenja roditelja i djece o ovisnostima današnjega vremena. Dobrodošli!

14. 2. 2015.

14. 2. 2015.

Crkveni brak žele sklopiti Nini Pehar, sin Nine i Ane r. Ćimić, naša župa i Dajana Martinović, kći Vinka i Zorice r. Ćubela, katedralna župa. Vjenčanje je predviđeno u Katedrali, 14. 2. 2015.

DAN BOLESNIKA

DAN BOLESNIKA

Na spomendan Gospe Lurdske, 11. 2. 2015., Dan je bolesnika. Na taj dan, na jutarnjoj i večernjoj misi, molit ćemo za sve naše bolesnike.

KLANJANJE ZA BIOS

KLANJANJE ZA BIOS

U srijedu, 11. 2. 2015., u 20 sati bit će klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom za sve članove našega župnog pokreta BIOS i za ostale mlade. Dobrodošli!

STEPINČEVO NA BUNI

STEPINČEVO NA BUNI

U utorak, 10. 2. 2015., spomendan je bl. Alojzija Stepinca, koji je zaštitnik pastoralnog centra na Buni. Svečano misno slavlje bit će u 18 sati koje će predvoditi msgr. Tomo Vukšić, vojni biskup u BiH.

STUDENTSKA KATEHEZA

STUDENTSKA KATEHEZA

U utorak, 10. 2. 2015., u 19 sati bit će kateheza za studente u amfiteatru Agronomskog i Prehrambeno-tehnološkog fakulteta. Tema kateheze glasi: (Ne)zahvalnost: zasluga/nagrada. Katehezu će održati studentski duhovnik, don Mladen Šutalo. Dobrodošli!

Ženidbeni navještaj

Stara web stranica