PREDSTAVLJANJE PRVOPRIČESNIKA

PREDSTAVLJANJE PRVOPRIČESNIKA

Na prvu nedjelju došašća, 29. 11. 2015., na misi u 9 sati predstavit ćemo naše kandidate za prvu svetu Pričest te za njih slaviti svetu Misu. Svi kandidati za prvu Pričest trebaju doći na Misu jer ćemo ih na toj Misi prikazati Bogu i predstaviti župnoj zajednici, prinoseći na oltar njihove upisnice i čitajući njihova […]

ZORNICE U DOŠAŠĆU U NAŠOJ ŽUPI

ZORNICE U DOŠAŠĆU U NAŠOJ ŽUPI

Sljedećom nedjeljom, tj. prvom nedjeljom Došašća započinje nova crkvena ili liturgijska godina. I ove godine svakim radnim danom bit će Mise zornice u 6 sati, s kratkom homilijom i lijepim pjevanjem.

KLANJANJE ZA BIOS I SASTANAK

KLANJANJE ZA BIOS I SASTANAK

U srijedu, 25. 11. 2015., u 20 sati bit će klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom za sve članove našega župnog pokreta BIOS i za ostale mlade. Poslije klanjanja bit će dogovorni sastanak za sve članove BIOS-a. Dobrodošli!

KARITATIVNA AKCIJA NAŠE ŽUPE

KARITATIVNA AKCIJA NAŠE ŽUPE

I ove godine, mladi naše župe organiziraju karitativnu akciju, koju smo pokrenuli prije dvije godine, pod geslom Moje malo nekom znači mnogo. Svaki tjedan prikupljat ćemo jednu vrstu namirnica. Ovo je tjedan slatkiša. Slatkiše možete donijeti svaki dan poslije jutarnje/večernje sv. Mise ili poslati po djeci na vjeronauk kako bismo i onima najpotrebnijima uljepšali božićne […]

STUDENTSKA KATEHEZA

STUDENTSKA KATEHEZA

U utorak, 24. 11. 2015., u 19 sati bit će održana studentska tribina i kateheza u amfiteatru Agronomskog i Prehrambeno-tehnološkog fakulteta, na temu: DESET RIJEČI: Moj Bog! Katehezu će održati studentski duhovnik, don Mladen Šutalo.

DARIVANJE KRVI U ŽUPI

DARIVANJE KRVI U ŽUPI

Obavještavamo vas da će biti mogućnost darivanja krvi u našoj župi, 18. 12. 2015., od 10 do 12 sati. Učinimo hvale vrijednu gestu prema onima kojima je krv neophodno potrebna. Svi oni koji žele donirati krv, mogu se prijaviti već sada u župni ured ili jednostavno doći u naznačeno vrijeme.